Szlachetna Paczka
PAH – pajacyk
Zbieramy Zakrętki
Adopcja zwierzaka na odległość

Drodzy Rodzice,

zapraszamy Was na spotkanie, podczas którego opowiemy o adaptowaniu projektu „Sen żyrafy. Sen o byciu blisko” do naszej przedszkolnej rzeczywistości. To projekt, w którym uważnością otulać będziemy relacje interpersonalne, budowane w oparciu o filozofię NVC (Nonviolent Communication – Porozumienie bez Przemocy).
Podczas cyklu warsztatów dzieci wyruszą w podróż do świata potrzeb, uczuć…, będą zgłębiać tajemnice swojego mózgu oraz życia…. żyraf 🙂 (ale o tym na spotkaniu 🙂 )

„Być bliżej” to jednocześnie propozycja warsztatowego poznania czym jest NVC, i jak może wzbogacić budowanie rodzicielskiej relacji z dzieckiem.
Poprzez empiryczne korzystanie z zasobów 4 KROKÓW (jako narzędzia) będziemy zanurzać się
w codzienność bycia z dzieckiem (również w tych trudnych momentach zarówno dla Niego, jak i dla Was jako rodziców)…

Pierwsze spotkanie, otwierające cykl – skierowana jest do Rodziców każdego Pomysłowego Przedszkolaka, wszak odbiorcą projektu „Sen Żyrafy. Sen o byciu blisko.” jest społeczność całego Naszego przedszkola (każda grupa, rodzice, nauczyciele).

Zainteresowanych proszę o zgłoszenie udziału w korespondencji e-mail: animatornia@wolnedzieci.pl ( „Być bliżej. Spotkanie dla rodziców”)