O  PRZEDSZKOLU

W krakowskim zgiełku powstało miejsce, które na przekór pośpiechowi i miejskiej wrzawie emanuje rodzinnym klimatem, ciepłem, spokojem i radością. Po przekroczeniu progu przenosimy się w inny świat, w którym rytm wyznaczają Dziecięce Pomysły.
Pomysłowy Przedszkolak, to przedszkole, w którym Dziecko bawiąc się i ucząc poznaje siebie samego, swoich przyjaciół, otaczający Go świat. W atmosferze pełnej akceptacji, szacunku, tolerancji wzrasta Pomysłowy Przedszkolak.

Człowiek, który w swoim tempie poznaje świat. Pozbawiony presji czasu  kształtuje siebie jako – kreatywną, indywidualną, osadzoną na wartościach ogólnoludzkich –  personę 🙂

Wychowawcy we współpracy z Dzieckiem podążają za Jego potrzebami, uwzględniając Jego możliwości, tym samym budując poczucie własnej – Dziecięcej  wartości.
Pielęgnują i rozumieją emocje dziecka, dlatego w komunikacji wykorzystują metodę Porozumienia bez Przemocy.

Uczestniczymy w akcjach:

Formalnie o placówce

Przedszkole posiada Wpis do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych prowadzonej przez Prezydenta Miasta Krakowa oraz podlega nadzorowi Małopolskiego Kuratorium Oświaty.

Prawo wewnątrzprzedszkolne reguluje Statut Przedszkola.