Opinie Rodziców o Przedszkolu

„Program edukacji w przedszkolu jest bardzo bogaty, zaskakujący i niezwykle kreatywny. Wychodzi poza utarte schematy działań tradycyjnych przedszkoli; przede wszystkim cieszy domowa atmosfera i ciepłe nastawienie wszystkich Pań”

mama Ady

„Przedszkole Pomysłowy Przedszkolak jest miejscem, gdzie moje dziecko odkrywa świat, relacje miedzy rówieśnikami, a przede wszystkim siebie. W cudownej rodzinnej atmosferze, dzięki wnikliwej obserwacji oraz z wielkim zrozumieniem i szacunkiem Panie przedszkolanki uczą nasze dzieci otaczającego ich świata”

mama Stasia

„Nie do przecenienia jest panująca w przedszkolu atmosfera i wyjątkowo ciepłe i indywidualne podejście do każdego dziecka. Sympatycznie zaaranżowane sale oraz plac zabaw z wieloma atrakcjami dla maluchów sprawiają, że czasem trudno namówić dziecko do wyjścia. Zdecydowanie polecam.”

mama Jurka